| Hosszú élettartam 3600 mAh |
| Nincs memóriaeffektus |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitás garancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor FLIR Scout 240 hőkamerákhoz, kapacitás 3600 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónapos
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Flir:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Kamerák és fényképezőgépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 52 mm |
| Méret szélesség | 34 mm |
| Méret mélység | 20 mm |