| Megbízható, megszakítás nélküli működés |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Jablotron JA-100 Signal Repeater jelismétlőhöz, 2000 mAh kapacitás, Ni-Mh, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátorának.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy a készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Jablotron:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Biztonsági rendszerek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 4,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 58 mm |
| Méret szélesség | 52 mm |
| Méret mélység | 15 mm |