| Az eredeti akkumulátor megbízható helyettesítője |
| Akár 1200 ciklus élettartam |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Asus EeeBook E502, L502, VivoBook E502, L502 laptopokhoz, kapacitás 4050 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető a készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Asus:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4050 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 233 mm |
| Méret szélesség | 185 mm |
| Méret mélység | 7 mm |