| Hosszabb üzemidő a takarításhoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 990 Ft | 6. 11. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 990 Ft | 6. 11. Önnél |
Akkumulátor robotporszívókhoz iRobot Roomba S9, Roomba S9+, kapacitás 3300 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy a készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az akkumulátornál.
Tulajdonságok
Útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Irobot:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3300 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 88 mm |
| Méret szélesség | 71 mm |
| Méret mélység | 70 mm |