| Hosszabb üzemidő a Surface számára |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 7. 8. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 7. 8. Önnél |
Akkumulátor Microsoft Surface Pro 7 Plus, Pro 7 1960 notebookhoz, kapacitás 6400mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az Ön
eredeti akkumulátorának.
Az akkumulátort töltheti a készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati utasítás
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Microsoft:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 6400 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,58 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 225 mm |
| Méret szélesség | 102 mm |
| Méret mélység | 4 mm |