| Megbízható helyettesítés kompromisszumok nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Microsoft Surface Pro 8 táblagépekhez, 4400 mAh kapacitás, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy az Ön készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Microsoft:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Táblagépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4400 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 11,38 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 223 mm |
| Méret szélesség | 94 mm |
| Méret mélység | 5 mm |