| Az eredeti akkumulátor teljes értékű helyettesítője |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 6. Önnél |
Akkumulátor AEG Ox9, Electrolux Pq91 és egyéb porszívókhoz, kapacitás 2000 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Aeg:
Electrolux:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 25,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 87 mm |
| Méret szélesség | 82 mm |
| Méret mélység | 55 mm |
Hello Joseph,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.