| Hosszú üzemidőt biztosít a hangszórónak |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 6. Önnél |
Akkumulátor Harman/Kardon Onyx Studio 1 / 2 hangszórókhoz, kapacitás 3400 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az Ön
eredeti akkumulátorának.
Az akkumulátort töltheti az eredeti vagy a készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Ennek az akkumulátornak a gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei
kiváló minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Harman/kardon:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3400 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 68 mm |
| Méret szélesség | 19 mm |
| Méret mélység | 19 mm |