| Hosszú élettartam, akár 1200 ciklus |
| Töltési memóriaeffektus nélkül |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 29. Önnél |
Akkumulátor Pax S920 fizetési terminálhoz, kapacitás 2600 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátorának.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékéhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Pax:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Fizetési terminálok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 66 mm |
| Méret szélesség | 21 mm |
| Méret mélység | 19 mm |