| Az eredeti akkumulátor megbízható helyettesítője |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 894 Ft | 5. 28. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 497 Ft | 5. 27. Önnél |
Akkumulátor Alcatel Onetouch 1013× / 1035d / 1046d telefonokhoz, kapacitás 400 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az eredeti vagy a készülékéhez szánt kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Alcatel:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Mobiltelefonok és okostelefonok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 400 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 47 mm |
| Méret szélesség | 34 mm |
| Méret mélység | 5 mm |