| Hosszú élettartam, akár 1200 ciklus |
| Memóriaeffektus-mentes töltés |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| 12 hónap teljes körű kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 29. Önnél |
Akkumulátor Lenovo Ideapadhoz, 3150 mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az eredeti vagy a készülékéhez szánt kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Lenovo:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3150 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 15,44 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 243 mm |
| Méret szélesség | 98 mm |
| Méret mélység | 6 mm |