| Az eredeti akkumulátor megbízható helyettesítője |
| Teljes 12 hónap kapacitásgarancia |
| Memóriaeffektus nélküli töltés |
| Akár 1200 ciklus élettartam |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 29. Önnél |
Akkumulátor HP Spectre X360 13-Ap0000na készülékhez, 3850 mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Hp:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3850 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 15,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 282 mm |
| Méret szélesség | 114 mm |
| Méret mélység | 5 mm |