| Hosszabb üzemidő a Vivobookhoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 4. Önnél |
Akkumulátor Asus Vivobook E12/E203ma/R207na/X207na laptopokhoz, kapacitás: 4900 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékéhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, garantálja termékei
kiváló minőségét. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Asus:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4900 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 208 mm |
| Méret szélesség | 168 mm |
| Méret mélység | 4 mm |