| Megbízható üzemidő fotózáshoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 29. Önnél |
Pótakkumulátor Olympus E-M1, Olympus E-M1 Mark Ii, Olympus Mark Ii Mirrorless készülékekhez, Li-Ion 7,40V, 1900 mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az eszközéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis töltővel
tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Olympus:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Kamerák és fényképezőgépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1900 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 53 mm |
| Méret szélesség | 44 mm |
| Méret mélység | 20 mm |
Helló,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.