| Akár 1200 ciklust is kibír |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Túltöltés elleni védelem |
| 12 hónap kapacitás-garancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Asus, BenQ, LG, MSI MegaBook készülékekhez, 6600 mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Ennek az akkumulátornak a gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei
kiváló minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos
garanciát vállal a fogyasztók számára az akkumulátor
kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Advent:
Asus:
Benq:
Clevo:
Compal:
Lg:
Maxdata:
Medion:
Msi:
Quanta:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 6600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 11,1 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 205 mm |
| Méret szélesség | 69 mm |
| Méret mélység | 20 mm |