| Megbízható üzemidő a bébiőrhöz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 5. Önnél |
Csere Li-Ion akkumulátor PHILIPS és V-TECH bébiőrökhöz, pl. Philips Avent Eco SCD535 DECT, 1000 mAh kapacitással, a BYD001743 akkumulátor megfelelője.
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy az eszközéhez szánt kompatibilis töltővel
töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az
akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Bt:
Clarity:
Nuk:
Philips:
V-Tech:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Bébiőrök |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 56 mm |
| Méret szélesség | 35 mm |
| Méret mélység | 5 mm |
Ez egy akkumulátor, és a készülék működik vele. Az elvárások teljesültek.
Köszönöm :)