| Megbízható csere a G930-hoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 5. Önnél |
Csere Li-Ion akkumulátor Logitech G930 vezeték nélküli fejhallgatóhoz, 600 mAh kapacitással, az 533–000018 akkumulátor megfelelője.
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort töltheti a készülékéhez szánt eredeti vagy kompatibilis
töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Logitech:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Fejhallgató és kihangosító |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 43 mm |
| Méret szélesség | 38 mm |
| Méret mélység | 7 mm |