| Hosszabb üzemidő gyakori töltés nélkül |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 4. 29. Önnél |
Akkumulátor Black & Decker Bdgl1440, Bdgl14k-2, Bdg14sf-2 típusokhoz, 3000 mAh, bliszter
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Black & Decker:
Firestorm:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | AKU eszközök |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 123 mm |
| Méret szélesség | 79 mm |
| Méret mélység | 72 mm |
Teljesen kompatibilis az eredetivel, problémamentesen működik, de még túl korai lenne értékelni a tartósságot és a tényleges kapacitást.