| Visszaállítja Nexusa üzemidejét |
| A Cameron Sino minőség garantálja a teljesítményt |
| Memóriaeffektus nélkül tovább bírja |
| Akár 1200 töltési ciklus |
Ez egy teljes értékű, kiváló minőségű csere az eredeti akkumulátor
helyett.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Ez egy teljes értékű, kiváló minőségű csere az eredeti akkumulátor
helyett.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti fel.
Meghosszabbított garancia a kapacitásvesztés
ellen 6–12 hónapról 12 hónapra.
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino, kiáll termékei kiváló minősége
mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos kapacitásvesztési
garanciát ad a fogyasztóknak erre az akkumulátorra.
Jellemzők
Használati utasítás
A használati útmutató ezen az
oldalon található.
Paraméterek
Kompatibilitás
Google:
Lg:
Az akkumulátor egyenértékű ezekkel az eredeti akkumulátorokkal
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Mobiltelefonok és okostelefonok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2300 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 61 mm |
| Méret szélesség | 55 mm |
| Méret mélység | 5 mm |
| 13 | Legtöbbet eladott |
| 2 | Mérőműszerek |
| 23 | Tartók |
| 1 | Tok |
| 7 | Töltők |
| 4 | Kábelek reduktor |
| 1 | Érintésmentes |
| 2 | Órák és fitnesz karkötők |
| 1 | Autódiagnosztika |