| Csendes szellő akár 12 méterig |
| Okos vezérlés mobilról és hanggal |
| Két magasság minden térbe |
| Takarékos működés és elegáns dizájn |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 19. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 18. Önnél |
Intelligens ventilátor, 3 teljesítményszint, alvó üzemmód, 3 állítható sebesség, vezérlés a Xiaomi Home vagy hangsegédek segítségével
Xiaomi Mi Smart álló ventilátor 1C fehér egy intelligens ventilátor, amellyel lehűlhet a forró napokon, és okostelefonon keresztül vezérelheti, például hanggal.
Innovatív penge alak
A 7 speciális alakú penge akár 16 méter távolságra is kiszoríthatja a levegőt. Két üzemmódot kínál – normál és
alvó üzemmód (a ventilátor alvás közbeni
használatához). A standard üzemmód három különböző ventilátor
sebességet és természetesen 90 ° -os rezgést kínál, hogy
levegő jusson a helyiség minden sarkába.
Mobil vezérlés
A ventilátort a mobiltelefon alkalmazásán keresztül vezérelheti. Modern
megoldás, amely hangvezérlési lehetőségeket kínál a hangsegédeken
keresztül Amazon Alexa, Google Assistant. Az
intelligens otthonnal való kapcsolatnak köszönhetően bizonyos
forgatókönyvek beállíthatók. Például, ha a hőmérséklet meghaladja az
intelligens otthon más érzékelői alapján beállított határértéket, a ventilátor bekapcsol, mielőtt hazaér.
Tulajdonságok:
Paraméterek:
| A tartozékok típusa | |
| Típus | Önálló |
|---|---|
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Áramforrás | hálózati 230 V |
| Energiafogyasztás | 45 W |
| Kommunikáció | |
| Vezeték nélküli kommunikáció | Bluetooth |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Mobil alkalmazások | Igen |
| Szín | fehér |
| Légáramlás (max.) | 54 m/s |
| Zajszint (max.) | 58 dB |
| Sebességek száma | 3 |
| Rezgés | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 1000 mm |
| Méret szélesség | 343 mm |
| Méret mélység | 330 mm |
| Súly | 3 g |
| Egyéb | |
| Teljesítmény | 45 W |