| 200 MP-es, részletgazdag fotók |
| 120 W-os töltés 19 perc alatt |
| 6,67" AMOLED 120 Hz-szel |
| Strapabíró kialakítás IP68-as védettséggel |
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ első látásra lenyűgöz elegáns
kialakításával és fejlett technológiáival. A 6,67"
AMOLED kijelző 2712 × 1220 képpontos
felbontással és 120 Hz-es frissítési
gyakorisággal zökkenőmentes animációkat és élénk színeket
biztosít. A videónézés, a játék és a fotók böngészése tökéletes
vizuális élményt nyújt. A kijelző védelméről a tartós Corning
Gorilla Glass Victus üveg gondoskodik.
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ első látásra lenyűgöz elegáns
kialakításával és fejlett technológiáival. A 6,67"
AMOLED kijelző 2712 × 1220 képpontos
felbontással és 120 Hz-es frissítési
gyakorisággal zökkenőmentes animációkat és élénk színeket
biztosít. A videónézés, a játék és a fotók böngészése tökéletes
vizuális élményt nyújt. A kijelző védelméről a tartós Corning
Gorilla Glass Victus üveg gondoskodik.
A felszereltségből nem hiányozhat a professzionális, 200 Mpx
felbontású fő kamera és a 2 Mpx felbontású
makró objektív, amelyek lehetővé teszik a kivételes fotók készítését
különböző fényviszonyok között. Az innovatív
Xiaomi Imaging Engine technológiának köszönhetően a fotók
rendkívül tiszták és részletgazdagok. A 16 Mpx
felbontású szelfikamera pedig kiváló minőségű portrékat és
videohívásokat biztosít.
A telefont a nagy teljesítményű, akár 2,8 GHz-es
órajelű 4 nm-es MediaTek Dimensity 7200-Ultra lapkakészlet
hajtja, amelyet 8 GB operatív memória támogat. A dinamikus
RAM-bővítésnek köszönhetően a Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ könnyedén
megbirkózik a többfeladatos munkavégzéssel vagy a gépigényes
alkalmazásokkal.
A készülék magas szintű felhasználói kényelmet kínál olyan
funkciókkal, mint a kijelzőbe integrált ujjlenyomat-olvasó,
a víz- és porállóságot biztosító IP68 tanúsítvány,
valamint a hihetetlenül gyors töltés az
5000 mAh-s akkumulátorral, amely a 120 W-os
töltővel mindössze 19 perc alatt eléri a 100%-os kapacitást.
A Dolby Atmos technológiával ellátott kettős hangszórók,
valamint a Dolby Vision és a HDR10+
támogatás garantálják a legmagasabb szintű multimédiás élményt.
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ remek választás mindenkinek, aki nagy
kijelzővel, kiváló kamerával, robusztus kialakítással és hosszú
akkumulátor-üzemidővel rendelkező telefont keres. A legújabb
technológiák támogatásával és a gyári 48 hónapos szoftveres
támogatással ez az okostelefon újraértelmezi a mobilkészülékekkel szembeni elvárásokat a saját árkategóriájában.
Tulajdonságok:
Technikai paraméterek:
| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 6,67 " |
| Kijelző felbontása | 2712x1220 |
| Megjelenítési technológia | Amoled |
| Memória | |
| Belső tároló | 256 GB |
| Működési memória | 8 GB |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Rendszercsatlakozó | USB-C |
| Vezeték nélküli töltés | nem lehet |
| Az akkumulátor kapacitása | 5000 mAh |
| Kommunikáció | |
| Támogatja a Dual SIM kártyát | Igen |
| NFC | Igen |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Nagy ellenálló képességű telefon | Igen |
| Nyomógombos billentyűzet | nem |
| Alváz | alumínium |
| Szín | fehér |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 161,4 mm |
| Méret szélesség | 74,2 mm |
| Méret mélység | 8,9 mm |
| Súly | 204 g |