| Pontos vonások töltés nélkül |
| Élénk színek parallaxis nélkül |
| Nyolc gyorsbillentyű a gyorsabb alkotáshoz |
| Rajzoljon USB-C-n keresztül is |
| Csomagküldő | díjmentes | 4. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | díjmentes | 4. 29. Önnél |
Grafikus táblagép 11,6" IPS kijelző, 1920×1080, 263×148 mm aktív felület, 16384 nyomásszint, 5080 lpi felbontás, Adobe RGB 97 %
Az új generáció egy új fejezetet kezd írni. Az Artist (3. generációs) grafikus táblát úgy tervezték, hogy támogassa álmai megvalósításában, és bátorságot adjon valódi énje kifejezéséhez. Az új Artist 12 (3. generáció) sokoldalú, több színben elérhető, és fejlesztésekkel érkezik a teljesen új élményekért. Az X4 chippel ellátott új tolltechnológiának köszönhetően több lehetőséget kínál az inspirációhoz.
Kiemelt paraméterek:
Érintőceruza okoschippel
Érzékenyebb, valósághűbb és tartósabb. Az elem nélküli érintőceruzát
nem kell tölteni, így órákon át folyamatosan rajzolhat.
A 16384 nyomásérzékenységi szintnek köszönhetően könnyedén hozhat
létre sima átmenetű vonásokat. A toll 60°-os dőlésszög-támogatást
biztosít a könnyű árnyékoláshoz.
Teljes laminálás
A széles színskálának (99 % sRGB) köszönhetően az új Artist 12
(3. generáció) élénk vizuális élményt nyújt ragyogó színekkel és
finom részletekkel. A kijelző teljes laminálása minimalizálja a parallaxishibát, és nagyobb pontosságot biztosít a tollal való rajzolás
során. Élvezze a természetes rajzolási élményt.
Sokoldalú expressz gombok
Az Artist (3. generációs) sorozat grafikus táblái nyolc teljesen
testreszabható expressz gombbal és két integrált X‑Dial tárcsával
rendelkeznek, amelyek a leggyakrabban használt funkciók gyors vezérlésére
szolgálnak. Állítsa be a gyorsbillentyűket és a tárcsafunkciókat (pl.
vászon zoom, ecsetméret változtatása vagy rétegek mozgatása) a munkafolyamatának megfelelően, és növelje produktivitását kedvenc grafikai
programjában.
Váltás a kijelző és a táblagép között egyetlen kattintással,
másodpercek alatt
Tartsa lenyomva a bekapcsológombot 3 másodpercig, amíg az felváltva kéken
és narancssárgán villog. A kijelző kikapcsolása után a készülék
rajztáblává alakul, így újabb lehetőséget kap a rajzolásra.
Rugalmas kettős portok
Kettős portok. A 3 az 1-ben kábel, amely támogatja a HDMI jelátvitelt,
lehetővé teszi az Artist 12 csatlakoztatását a számítógéphez. A teljes
értékű USB-C port megkönnyíti a csatlakozást az olyan eszközökhöz, mint
a számítógépek vagy az Android operációs rendszerű telefonok.
Széleskörű kompatibilitás
Az Artist (3. generációs) sorozat grafikus táblái kompatibilisek a Windows,
Mac OS X, Chrome OS, Linux és Android rendszerekkel. Adjon zöld utat
kreativitásának az Artist 12 (3. generáció) grafikus táblával. Az Artist
12 (3. generáció) támogatja a népszerű digitális művészeti programokat,
mint például az Adobe Photoshop, Illustrator, SAI, CDR, GIMP, Krita, MediBang
és mások.
Technikai paraméterek:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 263,23 mm |
| Aktív terület magassága | 148,07 mm |
| Nyomásszintek | 16384 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Pontosság | 0,5 mm |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 11,6 " |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 Full HD |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 97 |
| NTSC színtartomány | 90 |
| sRGB színtartomány | 127 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 209 mm |
| Méret szélesség | 346,2 mm |
| Méret mélység | 12 mm |