| Vezeték nélküli szabadság az alkotáshoz |
| 8192 nyomásszint a precíz vonalakért |
| Programozható vezérlés a gyorsabb munkafolyamatért |
| Red Dot díjas, csúcsminőségű dizájn |
| v polovině června |
|---|
| Zboží připravujeme k prodeji a očekáváme jej v polovině června. Odešlete nezávaznou objednávku. |
Vezeték nélküli professzionális grafikus tábla Bluetooth kapcsolattal, toll dőlésszög-érzékeléssel és nyomásérzékenységgel
Vezeték nélküli kapcsolat és korlátlan kreativitás
Deco Pro MW precízen integrált fejlett Bluetooth v5.0 chipekkel rendelkezik a megbízható vezeték nélküli kapcsolat érdekében. Ennek köszönhetően
akár 5 méteres hatótávolságban* is dolgozhat a tablettel. Ne féljen
korlátok nélkül megörökíteni inspirációját!
7 mm vékony, mégis kiváló üzemidő Az ultravékony, 7 mm-es Deco Pro MW grafikai tablet házába nagy kapacitású akkumulátor van beépítve. Az akkumulátor hosszú üzemidővel rendelkezik, és kielégíti az egész napos munkavégzéshez szükséges igényeket Bluetooth módban. A hátoldalon található praktikus kapcsoló lehetővé teszi a tablet tollának be- vagy kikapcsolását.
Hatékony kettős vezérlők
A Deco Pro sorozat nyolc gyorsbillentyűvel és két innovatív görgetőkerékkel van felszerelve. Könnyen beprogramozhatja őket, hogy megfeleljenek a munkafolyamatainak, és tovább fejlesszék azokat. Rendelje hozzájuk a különböző gyorsbillentyű-kombinációkat a különböző programokban. Deco Pro: okosabb vezérlés, nagyobb siker.
Több kompatibilitás, több lehetőség
A Deco Pro sorozat támogatja a Windows, Mac OS, Android, Chrome OS és Linux rendszereket. Kompatibilis a legtöbb rajz- és tervezőszoftverrel, beleértve a Photoshop, SAI, Painter, Illustrator és egyéb alkalmazásokat. Bővítse kreativitását további lehetőségekkel.
Ami a Deco Pro csatlakozási módjait illeti, a Bluetooth kapcsolat Windows 10 és Mac OS X 10.10 (vagy újabb) rendszereken érhető el; a vezetékes kapcsolat Windows, Mac OS, Android, Chrome OS és Linux rendszereken áll rendelkezésre.
Függőleges használat esetén könnyen használható Android alkalmazásokkal, vízszintes használat esetén pedig Windows alkalmazásokkal.
Sima és elegáns
Az elem nélküli PA1 stylus 60 fokos dőlésfunkcióval és 8 192 szintű
nyomásérzékenységgel rendelkezik. Könnyedén árnyékolhat, rajzolhat
finom ecsetvonásokat, és megörökíthet minden apró részletet.
Két nemzetközi design-díj nyertese
A Deco Pro alumínium házának prémium textúrája és alacsony súlya
luxusérzetet biztosít minden használat során. A fekete és ezüst színek
tökéletesen illeszkednek a letisztult dizájnhoz. A Deco Pro sorozat elnyerte
a Red Dot Design Award 2019 és a Good Design Award 2018 díjakat.
*Az adatok laboratóriumi szimulációs tesztekből származnak, és a használati környezettől függően eltérőek lehetnek.
Technikai paraméterek:
Éppen most vásárolt új XPPEN grafikai tablettet? Ne felejtse el letölteni a számítógépére a megfelelő illesztőprogramokat.
A stylus túlzott nyomása mélyedéseket vagy egyéb sérüléseket okozhat az érintőfelületen. Az érintőfelületen a gyártó részéről védőfólia lehet, amely védi a tablettet szállítás közben. Használat előtt javasoljuk annak eltávolítását.
| Grafikus táblagép | |
| Aktív terület szélessége | 279,4 mm |
|---|---|
| Aktív terület magassága | 152,4 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 200 rps |
| Vezeték nélküli válaszsebesség | 220 rps |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Interfész | USB-C, Bluetooth |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, iOS, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 399 mm |
| Méret szélesség | 227 mm |
| Méret mélység | 16,5 mm |