| Alkoss szabadon és vezeték nélkül |
| Passzív toll töltés nélkül |
| 8192 nyomásszint a precizitásért |
| Új termék kétéves garanciával |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 4. Önnél |
Grafikus táblagép, aktív felület 178×111 mm, passzív toll, USB-C és vezeték nélküli csatlakozás, sérült csomagolásban
RONCSOLT FEDÉL
A termék új, de a csomagolás sérült. Ennek ellenére a termék eredeti
állapotban van, és teljes csomagolásban, 24 hónap garanciával
érkezik.
Hihetetlenül hordozható és fantasztikusan
erős
Kényeztesse magát a hordozható táblagép erőteljes teljesítményével.
A ragyogó árú Deco mini7W-vel bármikor megörökítheted az
inspirációdat. Így mindig kéznél lesznek az ötleteid.
Vezeték nélküli technológiát
használ
A kreativitást nem szabad, hogy kábelek korlátozzák. A Deco mini7W
2,4 GHz-es vezeték nélküli technológiájának köszönhetően gyorsan és
szabadon alkothat.
Nincs túl bonyolult feladat vagy
ötlet
A Deco mini7W kis méretével tűnik ki, de nem a teljesítményével, a tárhelyével vagy a kapacitásával. A táblagép extra hosszú
akkumulátor-üzemidővel rendelkezik, így bőven marad ideje a munkára.
Folyamatosan folyjon a munka
A Deco mini7W nagyon könnyen használható. Engedje szabadon áramolni a gondolatait. Állítsa be az expressz gombokat, hogy megkönnyítse a mindennapi
munkát.
Teljesítse kreatív igényeit
A Deco mini7W-hez tervezett passzív tollnak nincs szüksége elemre. Hosszú
órákon át megszakítás nélkül dolgozhat vele.
Fejezze ki magát precízen
A kivételes érzékenységű, akár 8192 nyomásszintet megkülönböztető
toll természetes hatású, különböző vastagságú vonalakat eredményez.
Mutasd meg ragyogó vonásaidat könnyedén.
Alkosson szabadon
A Deco mini7W hordozható, és támogatja az Android táblagépekhez és
mobiltelefonokhoz való csatlakoztathatóságot. Fejezze ki magát korlátok
nélkül.
Könnyedén csatlakoztassa eszközeit
A mellékelt adapternek köszönhetően a Deco mini lehetővé teszi az
USB-C-ről USB-C-re történő csatlakoztatást.
Kiterjesztett kompatibilitás
Az XPPen Deco mini7W kompatibilis a Windows® 10/8/7, a Mac OS X® 10.10 (és
újabb) és az Android 6.0 (és újabb) rendszerekkel. A táblagép olyan
vezető grafikai programokkal is együttműködik, mint a Photoshop®, SAI®,
Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire
Alpaca® és Blender® 3D.
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 178 mm |
| Aktív terület magassága | 111 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 162 mm |
| Méret szélesség | 260 mm |
| Méret mélység | 9,3 mm |
| Súly | 307 g |