| Lenyűgöző 4K akár 300 hüvelykig |
| Tripla lézer és 5700 lumen |
| Akár 1 ms gaming válaszidő |
| Rugalmas, torzításmentes kép |
| Házhozszállítás | 2 690 Ft | 5. 4. Önnél |
RGB tripla lézer projektor, 4K (3840×2160), Harman Kardon hangszórók 2× 12W, 5700 ANSI lm, Játék mód 1080p@240Hz 1ms, 4K@60Hz 3ms, automatikus trapézkorrekció ISA 5
Az XGIMI HORIZON 20 Max a páratlan képminőség szinonimája. Az első dinamikus lencseeltolással és optikai zoommal rendelkező otthoni projektorként forradalmasítja az otthoni vetítést. Az 5700 ISO lumen fényerővel és a 20 000:1 kontrasztaránnyal bármilyen fényviszonyok között hibátlan képet nyújt.
A HORIZON 20 Max a csúcskategóriás X-Master RGB Triple Laser Engine rendszerrel van felszerelve, amely lenyűgöző, 5700 ISO lumen fényerőt biztosít. A fejlett hardveres csillogáscsökkentésnek és a szoftveres optimalizálásnak köszönhetően mindig éles képet és tiszta színeket kap. A Dynamic Black Level Enhancement technológiával ellátott, rendkívüli 20 000:1 kontrasztarány biztosítja, hogy minden részlet kiemelkedjen, a legfényesebb csúcsfényektől a legmélyebb árnyékokig.
Felejtse el a projektor csúnya elhelyezését. A forradalmi dinamikus lencseeltolással (Lens Shift) függőlegesen és vízszintesen is eltolhatja a képet anélkül, hogy az eszközt elmozdítaná, és bármiféle torzítás nélkül. Az optikai zoom ezenkívül lehetővé teszi, hogy a kép méretét tökéletes élességgel a falhoz igazítsa.
Merüljön el a tartalomban úgy, ahogyan azt az alkotó eltervezte. A projektor támogatja a legmodernebb szabványokat, mint például az IMAX Enhanced, a Dolby Vision, a HDR10+ és a Filmmaker Mode, amelyek dinamikusan optimalizálják a képet minden jelenethez a lehető leghűbb élmény érdekében. A színek professzionális, ΔE<0,8 pontossággal vannak kalibrálva, ami garantálja a páratlan színhűséget.
A magával ragadó élményt a Harman Kardon 24 W teljesítményű prémium audiorendszere teszi teljessé. A 360°-os térhatású hangzásnak és a mély basszusnak köszönhetően gazdag és dinamikus hangzást élvezhet, amely minden filmet, koncertet vagy játékot életre kelt.
Változtassa nappaliját játékstúdióvá. Az 1 ms-os minimális bemeneti késleltetéssel (1080p@240Hz), a VRR (változó frissítési gyakoriság) és az ALLM (automatikus alacsony késleltetési mód) támogatásával zökkenőmentes és gyors reagálású játékot élvezhet. Az olyan funkciók, mint a Black Equalizer és a virtuális célkereszt, taktikai előnyt biztosítanak. A projektor továbbá különböző műfajokra (FPS, RPG, sport stb.) optimalizált játékmódokat is kínál.
Az ISA 5.0 technológiának köszönhetően a projektor beállítása gyerekjáték. A projektor automatikusan fókuszál, elvégzi a trapézkorrekciót és alkalmazkodik a fal színéhez, mindezt megszakítás nélkül. A beépített Google TV segítségével azonnali hozzáférést kap több ezer alkalmazáshoz, beleértve a Netflixet, a YouTube-ot és egyebeket, további eszközök nélkül.
Megjelenítés
Kijelző technológia: DLP
Kijelző chip: 0,47 DMD
Támogatott formátumok: HDR 10+, Dolby Vision, IMAX Enhanced
Fényerő: 5700 ISO lumen
Szabványos felbontás: 3840 × 2160 képpont
Frissítési gyakoriság: 240Hz
Bemeneti késleltetés: 1 ms (1080p@240Hz), 2,2 ms (1080p@120Hz), 3 ms
(4K@60Hz) – (Játék mód, VRR bekapcsolva, automatikus trapézkorrekció
kikapcsolva)
Lencseeltolás: Igen (Függőleges ±120%/Vízszintes ±45%)
Objektív: X-Master Red Ring Lens
3D: Igen
Vetítési paraméterek
Vetítési arány: 1,2–1,5:1
Automatikus trapézkorrekció: Igen (megszakítás nélkül)
Automatikus fókusz: Igen (megszakítás nélkül)
Automatikus képillesztés: Igen
Automatikus akadályelkerülés: Igen
Optikai zoom: Igen
Vetítési lehetőségek: elülső, hátsó, elülső mennyezeti, hátsó
mennyezeti
Képméret: 40″ – 300″ (101 – 762 cm)
Hang
Hangszórók: 2 × 12W Harman Kardon
DTS-HD: Igen
DTS® Virtual:X: Igen
Dolby Audio: Igen
Dolby Digital (DD): Igen
Dolby Digital Plus (DD+): Igen
Rendszerparaméterek
RAM: 4GB
Tárhelykapacitás: 128GB
Gyors indítás: Igen
Rendszer: Google TV
Képernyőtükrözés: Google cast/DLNA
Csatlakozás
Bemenetek: 1× USB 2.0, 1× USB 3.0, 2× HDMI 2.1 (a HDMI 1 támogatja az
eARC-t), 1× LAN
Kimenetek: Fülhallgató 1× 3,5 mm, 1× optikai
WiFi: WiFi 6 Dual-band 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2/BLE
| Operációs rendszer | |
| Kivetítő OS | Google TV |
|---|---|
| Kijelző | |
| Kontrasztarány | 10000:1 |
| Memória | |
| Belső tároló | 128 GB |
| Működési memória | 4 GB |
| Csatolás | |
| Elhelyezkedési lehetőségek | A mennyezetre, Az asztalra, A földre |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Projektor csatlakoztathatóság | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm-es audiocsatlakozó |
| Maximális fogyasztás | 200 W |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Projektor funkciók | 3D, Chromecast |
| Vetítési technológia | DLP |
| Keystone korrekció függőleges | 120 ° |
| Keystone korrekció vízszintes | 45 ° |
| Fényerősség (ANSI lumen) | 5700 lm |
| Automatikus fókuszálás | Igen |
| Oldalarány | 16:9 |
| Maximális képátló | 500 cm |
| Maximálisan támogatott felbontás | 3840px |
| Natív felbontás | 3840x2160 |