| Fűszernövények gond nélkül otthon |
| Teljes spektrumú LED az egészséges növekedésért |
| Az automata világítás időt takarít meg Önnek |
| Elegáns dizájn minden asztalra |
HydroVase egy elegáns, okos és gondtalan kaspó, amely elhozza lakásába a friss fűszernövények vagy zöldségek megismételhetetlen „zöld szigetét”.
A kicsi és elegáns, modern kialakítású HydroVase ideális friss fűszernövények vagy kedvenc virágok termesztéséhez otthona vagy irodája kényelmében. A HydroVase-t a Click & Grow kapszulákhoz az Ermonix partnercég fejlesztette ki, magától gondoskodik mindenről, és optimális növekedési feltételeket biztosít növénye számára. Használata rendkívül egyszerű – csak helyezze be az intelligens vetőmagkapszulát, töltsön vizet a tartályba, és csatlakoztassa a HydroVase-t egy USB-porthoz, például a laptopjához.
Az energiatakarékos, teljes spektrumú LED növényvilágítás biztosítja, hogy növénye mindig elegendő fényt kapjon az egészséges növekedéshez. Az automata időzítőnek köszönhetően a világítás magától bekapcsol 16 órára, majd 8 órára kikapcsol. A lámpa magassága a mágneses kar segítségével egy egyszerű csúsztatással könnyen állítható. A legjobb eredmény elérése érdekében tartsa a lámpát 5 cm-rel a növények felett.
| Kommunikáció | |
| Csatlakozás a telefonhoz | Nem lehet |
|---|---|
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Mobil alkalmazások | Nem |
| Szín | fehér |
| Virágcserép funkció | fényidőzítő, intelligens talaj |
| Víztartály térfogata | 170 ml |
| Csírázási idő | 1–2 |
| Növekedési időszak | 1–2 |
| A növény szokásos élettartama | 2–4 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 366 mm |
| Méret szélesség | 89 mm |
| Méret mélység | 89 mm |
| Súly | 630 g |