| Szüreteljen 25 növényt gond nélkül |
| Az automata öntözés időt takarít meg |
| Bluetooth-alkalmazás felügyeli a növekedést |
| A tölgyfa kivitel prémium hatást kelt |
25 palántához, bluetooth, alkalmazás, 2×16W LED izzók, automatikus öntözés, 9000 ml-es tartály, tölgyfából készült, 54 palánta a csomagban
Click & Grow 25 lehetővé teszi, hogy fenntartható
életmódot folytasson, amely tele van a legfrissebb és legtáplálóbb otthoni
leveles zöldségekkel. Gondoskodik az öntözésről, a világításról, a kapcsolódó alkalmazás pedig segít a növények nyomon
követésében és tippeket ad a minél bőségesebb termés eléréséhez.
Főbb paraméterek:
Bár minden Click & Grow növényhez alkalmas, szabadalmaztatott tálcarendszerét kifejezetten a leveles zöldségek termesztésére tervezték folyamatos ültetési és betakarítási ciklusban. Mindig rendelkezésére áll majd az egészséges zöldség, amelyet ételeihez adhat:
A Click & Grow 25 rendszert a legegyszerűbb megoldásnak tervezték a prémium minőségű leveles zöldségek mindennapi élvezetéhez. Fűszernövények, gyümölcsök és virágok termesztése is lehetséges, de ezekhez más termékeinket ajánljuk.
| Kommunikáció | |
| Csatlakozás a telefonhoz | Bluetooth |
|---|---|
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Mobil alkalmazások | Igen |
| Szín | fehér |
| Víztartály térfogata | 9000 ml |
| A palánták száma | 25 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 51 mm |
| Méret szélesség | 75,5 mm |
| Méret mélység | 43 mm |
| Súly | 15000 g |